HAKKIMIZDA

Park Bahçemiz olarak 15 yıllık sektörel tecrübe sayesinde kazanılan bilgi, birikim ve niteliklerin ışığında daha kaliteli işler yaparak kent mobilyaları sektörüne yön verme arzusu ile 2015 yılında Ankara’da temellerimizi attık. Ankara İvedik Sanayi’de üretim atölyesi ve showroom olarak hizmet veriyoruz.

Bu süreçte referanslarımıza eklediğimiz yerel ve ulusal büyüklükteki müşterilerimizin takdirini kazanmayı başarmış olmanın gururuyla ilkelerimiz doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz.

Çevre ve kent estetiğine uygun çocuk oyun parkları, kamelya ve çardak, dış mekan çöp kovaları, oturma bankları, salıncak gibi kent mobilyalarını üretiyor, satış ve Türkiye’nin her yerine montaj hizmeti veriyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı olarak ürün ve ürün tasarımları geliştiriyor, üretim avantajımız sayesinde müşterilerimizin ihtiyacı olan kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda şehirlerimize ve mekanlara değer katan kaliteli ve güvenli ürünler üretmek, profesyonel bir anlayışla hizmet vererek müşteri memnuniyetimizi artırarak kent mobilyaları sektöründe en güvenilir marka olmayı başarmak.

 

 

 

Vizyonumuz

Çevre ve kent estetiğine değer katarak kent mobilyaları alanında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen marka olmak. Büyüklerle iş yaparken elbette çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirmek ve onların bir tebessümünde katkımız olduğunu hissetmek bizim sektördeki en büyük kazancımızdır.