Bahçe bankları parkların, bahçelerin, okul bahçeleri, hastane bahçeleri, cami avluları, özel bahçelerin ya da iş yerinizin bahçe dekorasyonun olmazsa olmazlarındandır. Bahçe bankları günümüzde oturma bankı olarak kullanılırken aynı zamanda kullanıldığı yerlere göre dekoratif olanlarda tercih edilmektedier. Döküm ayaklı banklar ve boru büküm ayaklı bankların imalatı yapılmaktadır. Bahçe bankları nerede kullanılırsa kullanılsın bahçe dekorasyona rahatlıkla uyum sağlayabilen araçlardır. Dış mekan oturma bankları, dış mekana uygun şekilde üretilmesi gerekmektedir. Yağmurun güneşin nemin altında kaldığı için metal ayaklar elektro statik fırın boyalı, ahşapların dayanıklılığını artırmak için vakumlu emrenye yapılması gerekmektedir. Böylece oturma bankının ömrünü dış etkenlere karşı uzatmış oluruz. Artan talep ve istek nedeni ile çok sayıda bahçe bankı modelleri üretilmeye başlanmıştır. Bahçe bankı modellerin de farklı peyzajlara uygun modelleri üretilmektedir.
Bahçe bankıları özelliklerine fiyatlandırılmaktadır. Sadece oturma amaçlı olan banklar daha uygun fiyata satılırken, aynı zaman da dekoratif olan banklar modeline göre fiyatlandırrılmaktadır.
Firmamız bu talepleri karşılamak için uygun fiyatlı oturma banklarını ve dekoratif alüminyum döküm bankları üreterek satışa sunmaktadır.